20.4.2011

מדברים מהשטח : חברת פרסייס הנדסה


בהמשך לפוסט הקודם על גירסאות רוויט השונות,
חברת פרסייס הנדסה משתמשת ב REVIT MEP...

פרסייס הנדסה מתמחה בתכנון ובהקמה של מעבדות ומתקנים חיוניים לתעשיות מדעי החיים, הפרמצבטיקה והכימיה, לתעשיית הדפוס, לתעשיות הביטחוניות והננוטכנולוגיה.


החל מהשלבים הראשונים של הגדרת הפרוייקט ועריכת התוכניות הראשוניות, דרך הקמה, וולידציה והסמכה של מתקני מחקר ושל מפעלי ייצור בשלמותם, פרסייס הנדסה אנו מספקת תחת קורת גג אחת, פתרונות הנדסיים רב תחומיים ורב מערכתיים, ומשלבת ידע והבנה עמוקה בתהליך, בתקינה וברגולטוריקה.1. כמה זמן המשרד משתמש בתוכנה ? המשרד משתמש בתוכנת REVIT MEP כשנתיים.ומדוע התחלתם להשתמש בה ?החלטה להשתמש בתוכנה נבעה מכך שהיכולות של התוכנה משרתות את צרכי המשרד בתחום הנדסה (מערכות צנרת מים,מיזוג אויר,קונסטרוקציה,אדריכלות,)הן בשלב התכנון והן בשלב הפקת התכניות.

2. האם המשרד משתמש בתוכנה בתהליך התיכנון או רק בשלב ההדמיות ?המשרד משתמש בתכנה משלב התכנון הראשוני ועד להפקת תכניות מפורטות ,כולל מבטים תלת מימדים והדמיות.3. מה הוא הכלי המרכזי שאיתו המשרד משתמש בתוכנה ? (פרספקטיבות, חתך תלת מימדי, הדמיות,ייצור חזיתות, סרטונים, רשימות, חישוב שטחים וכו') המשרד משתמש בכל האופציות שהתכנה מסוגלת לתת,כולל רשימת כתבי כמויות ,כלי המאפשר לבצע אומדן תקציבי למערכות השונות בפרוייקט ובשלב הצעת מחיר.4. מה הקשיים איתם מתמודדים במהלך העבודה ? כאשר לומדים את התכנה הקשיים הם מזעריים ,בנוסף יש את כל אתרי התמיכה למיניהם שנותנים פיתרון לכל בעיה.

5. אם נתקעים בבעיה למי פונים לקבל תשובה ? ואיזה אתר אינטרנט מסיע לך? בעיקרון המענה הטוב ביותר היא התמיכה שספק התכנה נותן ,(חברת אומניטק) ובנוסף יש את כל אתרי המשנה שנותנים מענה כגון האתר הראשי של AUTODESK , אתר ארכיג'וב בפורום REVIT ADT ובאתר YOU TUBE שם ניתן לקבל הסבר כולל סרטון הדרכה.6. האם נעשה קשר לתוכנות אחרות במהלך תהליך העבודה ? (אוטוקאד, סקטשאפ, מקס)כן ,רוב הקשר נעשה עם תכנת אוטוקאד על גרסותיה השונים.

תוכנית תעלות
7. האם נעשה שימוש בתוכנה לעיצוב ריהוט, גופי תאורה ופרטי ביצוע מורכבים ? בהחלט ,התכנה היא כלי נהדר להעניק חיים לרעיון ,נתן לבצע כמעט כל צורה לא רק ריהוט ותאורה אלה בכל תחומי העבודה.8. האם המשרד מייצר משפחות של אלמנטים לשימוש חוזר בפרויקטים נוספים או שבכל פרויקט מתחילים מחדש ? בהחלט הרי ידוע שכל פרוייקט הוא יחודי ולכל פרוייקט יש להתאים את המשפחות או הבלוקים השונים,בנוסף המשרד בונה לעצמו בנק בלוקים (משפחות) שחוזרות על עצמם בחלק מהפרויקטים.


מנוף
9. מה דעתך באופן כללי על התוכנה ? אין ספק שהתכנה שידרגה את הרמה בנושא ההצגה ללקוח וחיסכון בשעות עבודה בהפקת תכניות חתכים,רשימת כתבי כמויות ,תכניות עבודה,פרטים וכו....


10. מה חסר לך בתוכנה שהיית רוצה לראות בגירסת 2012 ? אני עובד בגרסא 2011 , ולא נתקלתי בדבר שלא מצאתי לו מענה בגרסא הנוכחית,ברור שכל תוספת שספק התכנה יוסיף רק תשפר את התכנה בנוסף למה שהיא כיום.פרסייס הנדסה מקפידה על מתודולוגיות תכנון, ונהלי תיקוף מתקדמים ביותר כדי להבטיח את הפתרון האופטימלי, ובאיכות הגבוהה ביותר:

-          תכנון פונקציונאלי ומפורט של מתקני הייצור ומעבדות המחקר והפיתוח, כולל אזורי מנהלה ולוגיסטיקה.
-          שירותי הנדסה רב-תחומיים תחת קורת גג אחת: חשמל ובקרה, הנדסת מכונות, הנדסת תהליך ודינאמיקת זורמים, אנרגיה, הנדסת תעשיה וניהול ואדריכלות.
-          ולידציה הכוללת כתיבת פרוטוקולים, ביצוע הבדיקות ועריכת דוחות.

תכננו והקמנו בין השאר:
-          מעבדות ומתקני וייצור לחברות רבות בתחום תאי גזע, הפרדת חלבונים, פפטידים, וכד'.
-          מתקני יצור עבור חברות תרופות ומכשור רפואי פולשני מהגדולות בארץ ובעולם (ייצור רטוב ויבש של תרופות, חדרי יציבות, מרכזי פיתוח, ועוד).
-          חדרים נקיים על כל מערכותיהם
-          HVAC– חימום, אוורור ומיזוג
-          מערכות מים מטופלים PW/WFIRO, DI, UPW
-          מערכות גזים רפואיים ומערכות ואקום.
-          מתקני חשמל ולוחות חשמל, כולל זינת חירום
-          מערכות בקרה ובקרת תהליך
-          מתקנים אספטיים וסטרילים
-          מתקנים נקיים ומבוקרים
-          מערכות אנרגיה מגוונות


מעבדה
לאתר החברה

*** כל הזכויות שמורות לפרסייס הנדסה ואין לעשות שימוש בחומר המוצג ללא אישור בכתב מנציגי החברה

תגובה 1:

  1. האם המערכת הזו, או מערכות אחרות מותאמות אישית בסגנון מספקות גם חימום תת רצפתי?

    בעיקרון מדובר בשיטת חימום הרבה יותר יעילה ונעימה ממיזוג (דבר שהאירופאים הבינו כבר מזמן).

    השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

קבל עדכונים ישירות לדוא"ל על כתבות חדשות באתר