4.4.2011

מדברים מהשטח : משרד אדריכלים חכם בן צבי


משרד "חכם-בן צבי אדריכלים" הוקם לאחר שנים של עבודה ורכישת ניסיון רב במשרדי אדריכלים בעלי מוניטין רב  באזור המרכז ובאזור הצפון.
ההדגש בתפישת התכנון שלנו ,שמתבטאת בפרויקטים אשר זכינו להיות שותפים להם, הוא בחקר אורח החיים של המשתמשים בשיתוף פעולה ובהקשבה לרצון המשתמש והיזם.
הפתרון נבחר מתוך חלופות לאחר דיון עם היזם והסכמתו, מעובד באופן מדויק ומקצועי לתוכניות לביצוע, לכתבי כמויות ולפרטי ביצוע.
אנו רואים כחלק חשוב ובלתי נפרד מעבודתנו ליווי הפרויקט בכל שלבי הקמתו ואנו מהווים את הכתובת לכל בעיה המתעוררת בשלב ההקמה על ידי מתן מענה מידי .


1. כמה זמן המשרד משתמש בתוכנה ? ומדוע התחלתם להשתמש בה ?

משרדנו עובד ברוויט כ 4 שנים, התחלנו לעבוד ברוויט מתוך הוונה עמוקה של האיכויות הרבות שיש לתכנה, הבנה תכנונית אדריכלית אמיתי של תהליך התכנון והבניה.

2. האם המשרד משתמש בתוכנה בתהליך התיכנון או רק בשלב ההדמיות ?
אנו עובדים ברוויט בעיקר לתכנון, מרמת הסקיצה ועד תכניות העבודה והפרטים, הדמיות-פחות שימושי מצידנו.

3. מה הוא הכלי המרכזי שאיתו המשרד משתמש בתוכנה ? 
מרמת הסקיצה ועד תכניות העבודה והפרטים, הדמיות-פחות שימושי מצידנו.

4. מה הקשיים איתם מתמודדים במהלך העבודה  ?
הקשיים הינם בעיקר , חוסר ידע בצורות מורכבות, כמו כן ישנן בעיות גרפיות לעיתים ברמת כיוון העטים ובעיקר-אנו מוצאים את עצמנו נכנסים לעומקם של פרטים לא רלוונטיים, למדנו שצריך לדעת לעצור ברמת הפרוט, ולדעת מתי הנושא לא עקרוני לאדריכלות.

5. אם נתקעים בבעיה למי פונים לקבל תשובה ? ואיזה אתר אינטרנט מסיע לך?  אנו פונים לחברים או לארכיג'וב בפורום. גם לאתר שלך פנינו עם בעיה.

6. האם נעשה קשר לתוכנות אחרות במהלך תהליך העבודה ? (אוטוקאד, סקטשאפ, מקס).אנו מעבירים ליועצים קבצי אוטוקד ומקבלים מהם קבצים , מודד וקונסט'.

7. האם נעשה שימוש בתוכנה לעיצוב ריהוט, גופי תאורה ופרטי ביצוע מורכבים ? לא, אנחנו לא מעצבים בד"כ את הריהוט ברוויט.


8. האם המשרד מייצר משפחות של אלמנטים לשימוש חוזר בפרויקטים נוספים או שבכל פרויקט מתחילים מחדש ? אנו משתמשים באותם אלמנטים ברוב הפרויקטים, ומעבירים מפרויקט לפרויקט.

9. מה דעתך באופן כללי על התוכנה ? תוכנה מעולה, המבינה לעומק את תהליך התכנון והביצוע. כלי תכנוני ולא מכונת שירטוט.

10. מה חסר לך בתוכנה שהיית רוצה לראות בגירסת 2012 ? 
אנו עובדים בגרסה 2009, לא מכירים את הגרסאות החדשות, בעיקר נרצה לראות סביבה יותר ידידותית לצורות מרחביות מורכבות, קצת יותר חופש פעולה בתנועתיות של הקירות.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

קבל עדכונים ישירות לדוא"ל על כתבות חדשות באתר